Nový vztah ohrožovala bývalá přítelova žena!

Když se jí nepovedlo probudit žárlivost, přišla si vše vyříkat osobně!

Nechtěla se smířit s rozvodem a tak nám dělala ze života peklo.

Po rozvodu jsem několik let zůstala sama. Brala jsem ho jako nečekanou a přitom drsnou životní zkušenost. Dvacet let společného vztahu bylo najednou pryč. V posledních letech už jsme si vůbec nerozuměli a došlo i na fyzické násilí.

Marně jsem se snažila ve svém životním partnerovi znovu vidět toho příjemného muže, který mě kdysi okouzlil svým vzhledem i svým chováním. Měli jsme spolu syna a dceru, ale jako by to všechno chtěl vymazat ze svého života.

Rozvod byl velmi bouřlivý, dohadovali jsme se hlavně o majetek. Teprve poté, co si bývalý manžel našel novou mladou přítelkyni, se všechno uklidnilo.

Byl čerstvě po rozvodu

Tahle životní prohra mě dlouho odrazovala od navazování dalších vztahů. Váhala jsem, jestli vůbec mám někoho hledat. Co když vše opět skončí zklamáním? Nakonec jsem si našla přítele díky náhodě. Když jsem si do svého bytu pořizovala novou skříň, potřebovala jsem se zbavit té staré.

Dala jsem si inzerát, že ji daruji za odvoz. Přijel sympatický pán mého věku, který mě hodně zaujal. Bylo to vzájemné a tak se původní dohoda o odvozu změnila na seznámení a sblížení. To, co nás spojovalo, byl bolestný rozvod, který si prodělal i Daniel.

Ten si soudní stání prožil celkem nedávno a ta rána ještě hodně bolela, tím spíš, že jeho bývalá žena Alena se nechtěla s koncem manželství smířit. S Danielem jsme stále více zjišťovali, kolik toho máme společného.

Byl sympatický i mým příbuzným a kamarádkám. Společné bydlení jsme zatím neplánovali, ale tak nějak jsme počítali, že se tímhle směrem může náš vztah v budoucnu vyvinout.

Intriky jí nevycházely

S Alenou, exmanželkou přítele, jsem se poprvé seznámila nepříjemným způsobem. Zavolala mi na mobil a začala mi líčit, jaký je Daniel darebák. Varovala mě, že mu nemám věřit ani slov a že prý mě bude podvádět s jinými ženami.

Byla jsem z toho hodně rozpačitá, netušila jsem, jak mám reagovat. Uvědomovala jsem si, že Daniela ještě vlastně tolik neznám, takže na slovech jeho bývalé ženy může něco být. Nechtěla jsem to s ním ale probírat, aby se necítil dotčený.

Za několik dní jsem dostala mail, ve kterém byla jako příloha fotografie Daniela, jak se vede za ruku s nějakou cizí ženou. Zdálo se, že jsou do sebe zamilovaní. Cítila jsem nutnost se na tu fotku Daniela zeptat.

Nejprve se tvářil, že nechápe, o čem mluvím. Potom se zamračil a přísahal mi, že v jeho životě jsem jedinou ženou pouze já. Ukázala jsem mu tu fotografii, kterou jsem dostala.

Všechno se vysvětlilo, jednalo se o jeho sestřenici a ten snímek byl starý už tři roky. Bylo jasné, kdo je původcem toho všeho. Alena se skutečně odmítala smířit s tím, že Daniel někoho má a snažila se, aby mu jeho nový vztah překazila.

Musela přijet policie!

Alena se pak nějakou dobu neozvala, nejspíš čekala, jak se její intriky projeví. Potom jsem jí ale poznala osobně. Přišla za mnou přímo do práce. Z recepce mi zavolali, že tam mám návštěvu. Znala jsem ji už z fotografií, které mi Daniel ukazoval, takže jsem hned věděla, o koho jde.

Váhala jsem, jestli se s ní mám dát do řeči. Začala mluvit nejprve mírně, ale potom stále zvyšovala hlas. Došlo mezi námi k ostré výměně názorů. Alena na mě křičela, abych si na Daniela dávala pozor.

Otočila jsem se k ní zády a vrátila se zpátky na pracoviště. Tím to ale neskončilo. Další den na mě čekala před prací a přímo mě fyzicky napadla. Křičela, abych dala od jejího exmanžela ruce pryč.

Bránila jsem se a přijela policie. Svědci potvrdili, že Alena byla iniciátorem. Do věci se pak vložil i Daniel a jasně dal své bývalé ženě najevo, že se bude bránit i soudně nebo jakýmikoliv prostředky. Alena se pak už neozvala, ale na tu dobu, kdy nám chtěla rozbít vztah, opravdu nerada vzpomínám!

Iva K. (60), Opava

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden