Moje šťastná hvězda

Nový vztah v ohrožení! Podvádí kuchaře s jiným?

Moje šťastná hvězda

Konečně přiznala nového muže. EVA BUREŠOVÁ (27) nikdy dlouho sama nezůstane. Není ale její nová známost, známý šéfkuchař PŘEMEK FOREJT (33), jenom zástěrka pro to, aby utajila vztah s někým mnohem bohatším a vlivnějším?

Je velmi háklivá na všechny otázky, které se týkají jejího soukromého života. Když ji novináři před několika týdny přistihli, jak jde domů se známým šéfkuchařem, a vyfotili ji, byla vzteky bez sebe. K nové známosti se ovšem Eva Burešová (27) nepřiznala.

Nyní však už románek s Přemkem Forejtem (33) nezapírá, naopak se chlubí tím, jak jí partner doma vyváří. Teď je Přemkova restaurace v Olomouci zavřená, takže spolu mohou trávit hodně času. Co ale až opatření dovolí zase otevřít?

Možná Eva ani nepočítá s tím, že by s kuchařem zůstala napořád. Vždycky se chlubil tím, že jeho život je na Moravě a tam

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden