O čem před muži schválně mlžíme?

Muži se nás často vyptávají na různé věci, ale nám o třicet let déle... se nechce prozrazovat na sebe úplně všechno. O čem pánům tvorstva nikdy neříkáme celou pravdu?

Kolik přesně vážíme

Že byste přiznala, kolik doopravdy vážíte? To je naprostá noční můra! Když jdete k lékaři, neděsí vás ani tak injekce či vyšetření, ale chvíle, kdy si budete muset stoupnout na váhu. Ženské tělo je často terčem kritiky.

Kolik je v časopise článků o tom, že herečka přibrala, ta a ta modelka má celulitidu, ale kolik takových článků je o slavných mužích? Skoro žádný Cesta je jen přes vlastní sebelásku. Žena, která se má ráda, umí i svou nadváhu nosit s grácií.

Minulí milenci

Své nejlepší kamarádce řeknete pravdu, s kolika muži jste za život spala a co všechno jste s nimi v posteli vyzkoušela. Ale vašemu partnerovi? To nikdy! Máme v sobě zakódované z předchozích generací, že moudrá žena o svých milostných zkušenostech a výkonech svých bývalých milenců prostě nemluví.

Zatímco muži se u piva rádi pochlubí svými milostnými zkušenostmi, střídání partnerů u žen se vnímá jako nějaká vada. Pořád tu je totiž dvojí metr.

Náš skutečný věk

Stárnutí a věk ženy je stále velkým tabu. Ptát se ženy na věk nebo o něm mluvit se nehodí! Ale proč? Problém je v tom, že atraktivita žen je spojována s mládím. Ale proč by zralá žena nemohla být krásná? Jenže dnešní doba je jiná, padesátnice jsou dnes stále sexy ženy.

Jen často nedokážou vnímat svoji vnitřní hodnotu, hloubku a moudro. Přitom jde o to, že dvacetiletá dívka nikdy nemůže mít vrásky jako padesátiletá, protože ta se přece směje o třicet let déle...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden