O co Bára s Denisou spolu stále soupeří?

Napohled idylický seriál skrývá mnohá pnutí mezi aktéry. A mladé herečky nejsou žádnou výjimkou, často by si nejraději vjely do vlasů!

Seriál Slunečná působí jako země úsměvů, jenže ústřední trojice slečen by si asi měla leccos vyříkat – pak by mezi Bárou Jánovou (31) a Denisou Nesvačilovou (30) nepanovalo takové dusno. Je za napětím jen herecká řevnivost a konkurence?

Vlastně jsou si obě docela podobné, obě jsou ctižádostivé a cestu k herectví si musely oddřít soustředěnou prací. Jenomže typově jsou dost odlišné a jiné jsou i po stránce temperamentu. Dvě výrazné záporné postavy byly svého času na Slunečnou moc a Bára Jánová (31) se nikoli bez příčiny po nástupu Denisy Nesvačilové (30) do seriálu obávala, že ji zrzka přišla nahradit a její postava Sylvy sejde nějakou vynalézavou smrtí, což je v českém seriálu časté.

Zároveň se Denisa rychle spřátelila s Evou Burešovou (27), navzdory tomu, že se Bára s Evou znají mnohem déle, a nové kamarádství okázale prezentovaly. Zkrátka nováček se širokým úsměvem opanoval pole. Obecně utajený ovšem zůstal další

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře