O Evu Pilarovou se Jan Kolomazník přišel starat, když byla nemocná a zůstal u ní natrvalo!

Muže na celý zbytek života přinesla Evě Pilarové chřipka!

První dvě manželství Evy Pilarové (†80) ztroskotala na tom, že partneři neunesli její slávu. Se svým třetím mužem, Janem Kolomazníkem (68) se ničeho podobného obávat nemusela!

Prý už ve chvíli, kdy se narodila a poprvé zakřičela, prorokovali jí lidé kolem, že jednou bude zpěvačkou. To se stoprocentně vyplnilo. Zajímavé by bylo zjistit, jakou věštbu by Evě Pilarové tehdy vyslovili ohledně vztahů s muži.

Musela si projít dvěma manželstvími (a málem skončila ještě v jednom), než konečně našla člověka, se kterým už bude napořád. A to, že je manžel o 13 let mladší, ani jeden z nich nikdy neřešil.

Pomohl jí, ale pak jí málem zničil!

Poprvé šla Eva na radnici s kontrabasistou Milan Pilarem. Po něm má dodnes příjmení, v rodném listu měla při příchodu na svět napsáno Bojanovská. První manžel jí dal také syna a pomohl jí s kariérou, protože jí tak trochu lstí vylákal na konkurz do divadla Semafor.

Pánové Jiří Suchý (89) a Jiří Šlitr (†45) tenkrát půvabnou blondýnu se skvělým hlasovým rozsahem přijali a „Pilarka“

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden