O generaci staršího partnera si musela Céline Dion na matce vybojovat!

Chtěla s ním mít další děti. Podařilo se to až na sedmý pokus.

Byla stejně stará jako jeho syn. Zpěvačku Céline Dion (52) dělilo od jejího osudového muže Reného Angélila (+73) šestadvacet let. Dali se dohromady v době jeho dospívání a zůstali spolu, dokud je nerozdělila Reného smrt.

 Kanadská zpěvačka Céline Dion (52) vyrůstala v opravdu velmi početné rodině.  Asi jen málokdo se může pochlubit, že má celkem třináct sourozenců. Céline přitom byla nejmladší z nich.

K hudbě měla blízko díky rodičům, kteří provozovali malou restauraci a přitom byli i hudebníky. Právě v oné restauraci někteří členové rodiny pravidelně vystupovali. Došlo i na samotnou Céline a ona zjistila, že se před obecenstvem cítí jako ryba ve vodě.

V sedmnácti se zamilovala

Když bylo Céline dvanáct let, nazpívala s matkou písničku, která se dostala do rukou manažérovi Renému Angelilovi (+73). Ten okamžitě vytušil, že tahle dívka má neuvěřitelný talent. Rozhodl se, že jí pomůže s kariérou.

Chtěl, aby vydala album a kvůli tomu se dokonce zadlužil a zastavil svůj dům. Vyplatilo se to. Céline měla úspěch, dostala se do soutěže Eurovize a start její dráhy populární zpěvačky byl opravdu impozantní. René, v té době ještě ženatý, se o to důkladně postaral.

Nadané dívku by nejdřív asi ani nenapadlo, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře