O jakém muži sní každá žena?

Dejte miláčkovi přečíst manuál správného muže. Bude vědět hned, co potřebujete!

Také váš drahý nechápe, co od něj vlastně chcete? Chce pro vás být jedničkou, ale také se nechce stát podpantoflákem! Jak to ale udělat, aby se vlk nažral a koza zůstala celá? Tak zkuste nechat tento článek jakoby náhodou někde otevřený…

Jste pro něj královnou

Každá z nás potřebuje slyšet, že nám to sluší. Je to zakódovaná touha v naší DNA. Muž, který tohle pochopí, má vyhráno. Ideální
muž je proto ke své vyvolené všímavý, pochválí ji po návratu od kadeřníka, i když ten účes vypadá pořád stejně, a dá vám najevo, že jste pro něj stále žádoucí. Tím se stane dokonalým!

Je na něj „spoleh“

Ženy nesnášejí muže, co chodí věčně pozdě, vše mají tzv. na háku a s plněním povinností si hlavu nelámou. Takové životní bohémství tolerujeme maximálně během dospívání. Později se z rebelů stávají pouze smutní, prošedivělí a podivní samotáři. Chytřejší muži se totiž adaptují a bezstarostného rebela v sobě probouzejí jen občas a ve vhodnou chvíli.

Ví, kdy vás má vzít za ruku

Správný muž umí ženě i po letech soužití dát najevo, že ji vnímá a zajímá ho, co prožívá. Ví, kdy ji vzít za ruku, a kdy projevit rozhodnost a sílu.

Slabí, nerozhodní, věčně se podřizující muži ženám neimponují. Vztah funguje dobře teprve tehdy, jestliže o sebe partneři projevují zájem i starostlivost. Je třeba umět se pochválit, ale i rozesmát a těšit se na sebe.

Všechno opraví nebo to zařídí

Správní chlapi se nevzdají při prvním nezdaru, i když cesta k výsledku může být někdy pořádně hořká. Ženy jsou křehké, éterické bytosti, jimž nepřísluší špinit si ruce sestavováním stolku z IKEA.

Tohle prostě zbude na vás. Nebojte, manuální zručnost spojená s fantazií se počítá jako plus i v ložnici. Dostavte konečně ten stolek a zábava může začít.

S péčí o sebe to až tak nepřehání

Okřídlená hláška o tom, že správný chlap má smrdět, je samozřejmě úplně mimo. Žádnou ženu ale zároveň neoslní muž, který stráví půl dne v koupelně.

Muž by si měl dát slib, že jako pravý chlap bude chodit čistý a upravený. To neznamená, že musí vypadat jako Alain Delon. Všeho moc škodí. Nám stačí, když nás přivinete v náručí a ucítíme vaši vůni...

Nikdy na vás nešetří

Většina žen potřebuje u muže cítit určitou míru finanční jistoty. I emancipovaná žena potřebuje cítit, že se na muže může spolehnout.

Je proto dobré, když muž dokáže peníze nejen vydělat a zajistit rodinu, ale také ušetřit něco na horší časy. Nikdy nevíte, co všechno vás v životě potká, a je dobré, když je muž ženě oporou i v otázce zázemí a zabezpečení.

Umí naslouchat. Ne poslouchat!

My ženy s oblibou prověřujeme, jestli muži z našeho citového výlevu, monologu, či zpovědi porozuměli tomu, co jim vlastně chceme říct. Získané informace, nebo alespoň jejich zlomek, se mohou muži v budoucnu opravdu hodit.

Bude tak vždy vědět, po čem žena touží, co jitrápí a jakých zlozvyků se v zájmu zachování idylického vztahu raději vystříhat.

Je vnímavý a myslí mu to

Svaly jsou sice přitažlivé, ale sexy mozek zdolá většinu překážek. Muži by ale neměli dávat najevo intelektuální převahu, protože
nikdo nemá rád všeználky a chytrolíny. Ženy netouží mít vedle sebe reklamu na dokonalost.

Menší bříško u mužů považují mnohé ženy dokonce za roztomilé a žádoucí. Důležité je u muže jeho inteligence, vnímavost, empatie a také touha ženu chránit a hýčkat.

reklama

Komentáře

reklama