Můj čas na kafíčko

O manželových problémech se Šárka Rezková bohužel dozvěděla až po svatbě!

Můj čas na kafíčko

Pro zpěvačku to bylo třetí manželství. Skončil ale úplně jinak než ta předchozí.

Když si Šárka Rezková (53) brala známého hudebníka Jiřího Brabce (†63), myslela si, že se jí změnil svět k lepšímu. Chvíli to tak skutečně vypadalo. Pak na ni dopadla tvrdá realita.

Poprvé se Šárka Rezková vdala už v osmnácti letech. Bylo to asi příliš brzy, protože vztah nevyšel a manželství po roce skončilo. Druhého manžela našla už v rámci své hudební kariéry.

Otto Solčány vedl skupinu Newyjou, se kterou Šárka začala zpívat. V manželství se jí narodili dva synové, ale po šesti letech opět následoval rozvod. Vše proběhlo v klidu a Šárka si nikdy svého bývalého muže nepřestala vážit.

Do vztahu si přinesl dluhy

Třetím manželem zpěvačky se stal král české countryové hudby Jiří Brabec (†63).  Do té doby, než ho poznala blíž, si o něm Šárka myslela, že se jedná o namyšlenou hvězdu. Pak přeskočila jiskra a láska byla na světě.

Stejně jako se zamilovala Šárka do Jiřího, platilo to i v opačném směru. Oba byli v té době sice zadaní, ale city byly silnější. Zpěvačce nevadilo, že je Jiří o třicet let starší. Kdyby bývala věděla, v jaké situaci se

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden