O nevlastním sourozenci nechce Slováčková ani slyšet!

Dceru Dády a Felixe štve věk otcovy milenky! Co mu neodpustí?

Ačkoliv se s rozchodem Dády (60) a Felixe (73) jejich dcera Anička (21), hvězda soutěže Tvoje tvář už smířila, s čím se rozhodně nesmíří, je otcova mladá milenka. Té nemůže za žádnou cenu přijít na jméno.

Kvůli jeho záletnictví dokonce přiznala, že už nevěří na lásku. Prý vztah Felixe a Lucie Gelemové (33) není o žádných citech. Na otázku, zdali si myslí, že je jejich vztah založený na bohatství jejího otce, měla na to jasný názor.

„Ano, to si myslím, určitě nevěřím, že je to o lásce. Tu ženu nesnáším, a to jsem ji nikdy osobně neviděla, naštěstí. Kdybychom se potkaly, tak by to skončilo špatně,“ odpověděla rozohněná Anička. A kdyby s ní náhodou otec zplodil dítě, měl by u ní se vším utrum i on.

Anna Julie Slováčková

„To by u mě skončil, absolutně! Mně nevadí, že si našel milenku, chápu to. U nás doma se řeší spousta věcí, takže já se mu nedivím, ale kdyby si aspoň našel někoho o deset, dvacet let mladšího. Ale o čtyřicet let, to je už vážně moc,“ nestydí se za svůj názor. Nakonec ale také přiznala, že od té doby, co spolu oficiálně rodiče nejsou, je u nich méně dusno a dokonce se ani vůbec nehádají. Takže všechno zlé je k něčemu dobré?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden