O ruku žádal Denzel Washington svoji ženu třikrát, zabral až poslední pokus!

Novináři je už několikrát „rozváděli“, ale nikdy se jim to nepodařilo.

Je určitě obdivuhodné, když ve světě hollywoodských hvězd někdo dokáže udržet manželství více než 30 let. Oscarový herec Denzel Washington (65) a jeho žena Pauletta (69) to zatím zvládají.

Rodák z New Yorku to neměl v dětství a dospívání moc jednoduché. Podepsal se na tom i rozvod jeho rodičů: to bylo Denzelovi šestnáct a společně se sestrou ho otec a matka raději poslali do internátní školy, aby nemuseli být svědky brutálního rozchodu.

V jednom rozhovoru herec prozradil, že jako teenager měl tři velké kamarády. První z nich byl zavražděn. Druhý zemřel na AIDS. A třetí dostal pětadvacet let vězení!

Než se proslavil, dělal i popeláře!

Denzel tak vyrůstal v naprosto nezdravém prostředí. Uznal, že nebýt jeho matky, tak by se do života vydal stejně problémovou cestou, jakou si zvolili jeho kamarádi. Naštěstí v něm zvítězilo zdravé jádro a touha dokázat, že má na víc.

Cesta k herectví ale vůbec nebyla snadná. „Dodnes si schovávám průkaz nezaměstnaného z úřadu práce,“ přiznal herec. „Dříve jsem dělal skutečně všechno, co se namanulo. Pracoval jsem také třeba jako

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře