O Stropnického je připravena bojovat!

Sice jí způsobil svou mladší milenkou velkou bolest, ovšem Žilková i tak věří, že jejich manželství může ještě fungovat. Není to ale spíš trochu utopie?

Jako kdyby si pořád nechtěla připustit, že je konec. Veronika Žilková (60) stále živí šanci, že se k ní jednou její stále ještě manžel Martin Stropnický (65) vrátí. Opravdu je taková varianta ve hře, anebo je to jen přání, které se herečce nikdy nemůže splnit? 

Zdá se, že se s rozchodem stále nesmířila. Veronika Žilková (60) tak spřádá plán, jak získat svého nevěrného manžela zpátky. Je mu opravdu ochotna odpustit, že jí byl nevěrný, a dát jejich společné lásce druhou šanci?

Způsobil jí obrovskou bolest

Když se před několika měsíci dozvěděla, že jí byl manžel, velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický (65), nevěrný, byl to pro ni pořádný šok. Myslela si, že v něm má oporu a lásku na celý život. Bohužel se v něm ale spletla a skončila se zlomeným srdcem.

Ačkoli si už ale žijí každý svůj život, Žilková podle našich informací stále v koutku duše doufá, že se k ní nevěrný manžel vrátí. Opravdu se to ale může stát, nebo

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden