O svatbě nechce ani slyšet?!

Je tu ještě Luciin tatínek Jiří, a právě on zřejmě bude tou šedou eminencí v pozadí jejich vztahu...

Vezmou se, nebo se rozejdou. Podle mnohých jiná možnost není. Jenomže na veselku to tady rozhodně nevypadá. Prý za to může hlavně zpěvačka. Jako by si vztahem s mladším sportovcem vůbec nebyla jistá.

Už jednou byla nová hvězda seriálu Ulice vdaná. S hokejistou Tomášem Plekancem (40) to ale nevyšlo. Rozvod pak udělal hodně zlé krve. Možná proto se říct podruhé ANO Lucie Vondráčková (43) bojí.

Už to, že začala mužům zase věřit, je podle mnohých lidí velký úspěch. Jenže je otázka, jestli to bude stačit. Její současný partner Zdeněk Polívka (25) by totiž podle některých informací chtěl víc.

Jestli bude zpěvačka váhat, může jí odejít za jinou. Svalnatý MMA bojovník by určitě neměl problém najít si o dost mladší partnerku, než je Vondráčková a brzy ji přesvědčit, aby si ho vzala. Už dnes se povídá, že je kolem něj stále spousta pěkných slečen. Přesto, že je ve vztahu.

Odmítne ho?

Zatím to vypadá, že Polívka svodům odolává. Jenže na jak dlouho? Vondráčková je sice krásná žena a má životních zkušeností na rozdávání, na druhou stranu mládnout samozřejmě nebude.

Až jí bude padesát, Polívka bude teprve plánovat oslavu Kristových let. Přesto se říká, že by ji rád požádal o ruku. Podle všeho pouze čeká na vhodnou příležitost.

Až budou mít oba čas. Možná na podzim či v zimě by Polívka mohl před svou vyvolenou pokleknout. Některé indicie ale naznačují, že by se nesetkal s úspěchem.

První problémy

Prý jde na všechno příliš rychle. Vždyť ještě nedávno oba tvrdili, že spolu nechtějí ani bydlet. Najednou šup, a jsou u ní v domě. Zároveň se ale asi objevily i první problémy.

Když potřebuje sportovec klid na přípravu, tak se mu ho podle všeho ne vždy dostává. A také se říká, že ani Tomáš Plekanec není příliš nadšený z toho, že jeho dva synové začínají mít za vzor zrovna potetovaného bijce Polívku.

Buď jak buď, žádost o ruku by zřejmě ukázala, jak na tom vztah sportovce a Vondráčkové vlastně je. Zda herečka ve vztah věří a považuje ho za natolik pevný, aby kývla na veselku. Její reakce tak může být zásadní pro další pokračování velké lásky.

Je také klidně možné, že si Polívka nakonec vše rozmyslí, ovšem pádný důvod k tomu zatím zřejmě nemá. Zamilovaná Vondráčková si ho hledí. Stará se o něj, miláček je doma asi za krále.

„Chlap musí být autorita. A Zdeněk má pevnou ruku, hodně pevnou,“ nechal se slyšet Polívkův kamarád, rapper Jan Mančík (41) alias El Nino. Což jistě neznamená, že by si měl MMA bojovník případnou svatbu „pevnou rukou“ vynucovat. Takhle by u křehké zpěvačky totiž rozhodně nepochodil.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden