O svatbu nikdy nestála

Nikdo jí to prý nevěří, ale herečka Ivana Chýlková (53) nikdy po svatbě netoužila. K životu ji prostě nepotřebuje, na rozdíl od jiných žen.

„Dovedu si představit, že je to pro někoho alfa a omega vztahu, ale na druhou stranu jsem nikdy nechápala větu: Hele, chodíme spolu šest let, tak buď si mě už vezme, nebo se s ním rozejdu,“ postěžovala si Chýlková.

A její slova potvrzují i lidé z jejího blízkého okolí. Ti vypověděli, že pro pár onen papír není důležitý. Její partner Jan Kraus (63) by prý snad ani proti nebyl, ale Chýlková podle nich není zrovna ten typ ženy, která už odmala touží po svatbě.

Už to není aktuální

„Spíš jí to znechucuje,“ dodal zdroj závěrem. Zvláštní však je, jak herečka uvedla, že někteří lidé mají mnohdy pocit, že když se vezmou mají už vyhráno a přestanou o vztah bojovat.

V jejím případě ale nedá tak docela říct, že by nyní, byť stále neprovdaná o svůj vztah kdo ví jak bojovala. Co si o svatbě myslí Jan Kraus se nám zjistit nepodařilo, ale nepochybně ho partnerčino odmítání sňatku musí velmi mrzet.

„Pro nás byla svatba aktuální před lety, kdy jsme spolu začali žít,“ uvedla Chýlková.

reklama
reklama

Komentáře