O svou životní lásku musela Miluška Voborníková bojovat jako lvice

Do vínku dostala krásu i talent, ale osud jí uštědřil i velké rány. Málem zemřela a ještě čelila velmi nepříjemným pomluvám.

Cestu za štěstím neměla MILUŠKA VOBORNÍKOVÁ (73) zrovna jednoduchou. Zamilovala se do ženatého a slavného muže, kterého si nakonec vzala a jsou spolu šťastní už více než čtyřicet let.

Ve slavné éře divadla Semafor uzavírali pánové v hledišti sázky o to, zda má krásnější nohy Miluška Voborníková (73) nebo Naďa Urbánková (†83). Stejně jako její pomyslná sokyně byla Voborníková půvabnou zpěvačkou s krásným hlasem, takže se kolem ní muži pochopitelně točili a bojovali o její přízeň.

Například proslulý proutník Jiří Hrzán (†41) se do ní zamiloval tak bláznivě, že za ní lezl přes sousední balkony do hotelového pokoje. Jeho eskapáda skončila pádem z 23 metrů na betonový chodník. Tehdy při něm ještě jeho andělé strážní stáli, protože se mu podařilo

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden