Moje šťastná hvězda

O těhotenství nemluví

Od jejich svatby uběhlo už několik měsíců, nicméně žádný další posun v jejich vztahu se zatím nekoná. Moderátor Libor Bouček (39) o miminku příliš nemluví, a to samé dělá i jeho manželka Gabriela (28). Co za tím stojí a proč se pár tak brání všem dotazům ohledně dítěte?

Dítě si teď nepřeje?

Jednou z možností by mohlo být to, že by Gabriela s miminkem ještě ráda nějaký čas počkala.
Přeci jen je to modelka, na své kariéře dlouho pracovala, a možná se jí chce ještě nějakou dobu věnovat. Ke všemu si moc dobře uvědomuje, že vrátit se po porodu k modelinku už nebude vůbec jednoduché, ba to bude téměř nemožné.

Za to Bouček by se moc rád po dvou rozvodech konečně dočkal vytouženého potomka. Nedávno se syna dočkal i jeho kolega Patrik Hezucký (50), a kamarádi si možná tak trochu z Libora i trochu utahují. Že by kvůli tomu měli manželé doma spory? To by vysvětlovalo to ticho po pěšině.

Těhotenství je u nich doma nejspíš tabu, a jakmile o tom Libor začne mluvit, údajně se strhne pořádná mela trvající i několik dní.

Zvládnou to vyřešit?

Jejich manželství by tento problém mohl zásadně ohrozit. Libor pravděpodobně čekal, že Gabriela po svatbě na děti změní názor, a celý proces budování rodiny to urychlí. Bohužel tvrdě narazil a nad jejich manželstvím tak visí velký pomyslný otazník..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden