O tohle tělo jsi přišel, brouku!

Její snaha není bez šance, stačí málo a idylický exmanželův vztah může zaskřípat

Bývalý manžel střílí zamilované pohledy po nové partnerce, to se nemůže nechat jen tak. Vrátit mu to i s úroky je přece tak snadné, to Taťána jistě dobře ví...

Nový, láskou zalitý, vztah Ondřeje Brzobohatého (39) působí na jeho exmanželku jako rudý hadr na býka. Zatímco on se už veřejně chlubí partnerkou Danielou Písařovicovou (43), jeho bývalá žena zůstala sama a nevyrovnávala se s tím úplně nejlépe.

Není tedy divu, že se krásná Taťána Kuchařová (34) snaží všem dokázat, že ona si život bez manžela umí náležitě užít, a že sama tedy rozhodně není. A nebude! Internet zásobuje rozmanitými fotkami, na nichž opéká špekáčky, republiku brázdí na skútru nebo si dopřává adrenalin vodních i vzdušných sportů.

Léto podle Taťány je pohádkové, nabité zážitky na souši, ve vodě i ve vzduchu a hlavně vždy za účasti rozjuchaných přátel. Bystré hlavičky jistě nepřekvapí, že

Zbývá vám 66% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden