O životní lásku musel bojovat, ale vyplatilo se to

Kdysi se bál, že skončí jako samotář, pak ale získal trvalou náklonnost krásné a úžasné ženy, se kterou je naprosto spokojený.

IGOR BAREŠ (56) jeden čas věřil, že mu pravá láska není osudem přána. Pak ale poznal ANTONII TALACKOVOU (43), ve které našel hotový poklad, jejž si také velice hýčká.

V Praze bydlí Igor Bareš (56) od té doby, co hrál v oblíbeném seriálu Pojišťovna štěstí. Ale rovnou vám řekne, že z něj Pražák nikdy nebude. Pochází z krásného moravského historického města Olomouce a je přesvědčený, že člověk je nejšťastnější právě tam, kde se narodil.

Ke svému rodišti má stále velmi hluboký vztah, takže ani neprodal domek po rodičích a rád se tam vrací. Teď už ale ne tolik jako dříve, protože má v naší metropoli hodně pracovních povinností a také chce co nejvíce času trávit s rodinou.

Začalo to „Itálií“

Svou manželku Antonii Talackovou (43) si vzal před 14 lety, ale znali se už dávno předtím, protože

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden