Oba životní partneři připravili Pavle Tomicové nepříjemná překvapení!

Hereččin první manžel po deseti letech odhalil svoji odlišnou sexuální orientaci.

V prvním manželství zažila Pavla Tomicová (60) těžký šok. Doufala, že ve druhém vztahu zůstane už natrvalo. Bohužel se tak nestalo a herečka prožívá ve svém životě další zklamání.

Dětství měla Pavla Tomicová (60) pohodové, i díky tomu, že její rodiče měli mezi sebou úžasný vztah. To, jak se k sobě chovali matka a otec, v ní zůstalo natrvalo zapsáno jako vzor. Tatínek pracoval jako důlní měřič, zatímco maminka zůstala v domácnosti.

Herečka to v jednom rozhovoru označila jako lásku tisíciletí. Měla ještě starší sestru. Ani ona, stejně jako Pavla, ale rodičům nepřidělávala moc starostí. Pubertu měly klidnou a harmonickou. K herectví se dostala Pavla Tomicová přes loutky.

Její životní cesta se nejprve ubírala jiným směrem – vystudovala střední pedagogickou školu a

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden