Obává se o budoucnost svého syna

Hvězda Ulice se po období úrazů a nemocí opět postavila na nohy. Když není na chalupě, točí ostošest. Jaké má herečka další plány?

Konec léta se pro herečku Jaroslavu Obermaierovou (75) nesl ve znamení úlevy, fyzické i psychické. Ukázalo se, že roli v Ulici si udrží, a hlavně se začala po letním odpočinku a dovolené u kolegyně konečně cítit lépe fyzicky i psychicky. Obavy ze zítřka ale přesto přetrvávají…

Nemocnici v Benešově zná oblíbená hokynářka z Ulice Nyklová alias Jaroslava Obermaierová (75) proti své vůli už dost důvěrně a zblízka, naposledy ji sem vezli v první půli června. To se jí zničehonic udělalo zle na milované chalupě u Zruče nad Sázavou – cítila se malátná, bolela ji hlava, vyletěla jí teplota.

Naštěstí byl po ruce kamarád ze vsi, který ji ochotně odvezl, ve špitále si pobyla tři dny na kapačkách, pak se jí ulevilo. „Cítila jsem se přetažená, možná to způsobily i ty výkyvy počasí,“ přemýšlela pak o příčinách kolapsu. Herecké prázdniny jí pak přišly hodně vhod, na svůj věk pracuje stále docela dost.

Odpočinek, kde jinde než zase na chalupě se synem Jaroslavem (41), jí jednoznačně prospěl, zejména když

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře