Obavy o nenarozené miminko začínají!

Pár po více než pětiletém vztahu oznámil radostnou novinu. Kdo jim kazí radost?

Očekávání miminka je vždy radostná událost. Když Monika (40) a Leoš (45) Marešovi oznámili, že konečně očekávají prvního společného potomka, sesypala se na ně řada gratulací. Ne všichni jim ale přejí.

Radostnou novinu oznámil slavný moderátor na své sociální síti, kde zveřejnil obrázek čápa s miminkem a k tomu napsal: „Klokan přiletí v březnu.“ Tím narážel na film Jak dostat tatínka do polepšovny, čímž všem naznačil, že jeho Monika (40) je v pátém měsíci těhotenství.

Ponížil ji

Pod příspěvkem Leoše (45) se to okamžitě začalo hemžit salvou gratulací od fanoušků i slavných osobností. Vzhledem k tomu, že Monika už oslavila 40. narozeniny, není úplně nejmladší maminkou, a je tak logické, že pár čekal delší dobu, než novinku oznámil veřejně.

Protože jsou pár už několik let a tři roky jsou manželé, otázkám ohledně mateřství už nějakou dobu čelili. Jednoho krásného dne této nepříjemné situaci vystavil

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden