Obě děti Catherine Deneuve byly nemanželské!

Slavný režisér se zhroutil, když se s ním Catherine rozešla.

Legenda francouzského filmu Catherine Deneuve (77) se ve svých začátcích musela vyrovnat s krutou smrtí sestry a později i s umíráním svých slavných životních partnerů.

Jak Catherine Deneuve (77), tak její starší sestra Françoise (†25) měly doma všechny předpoklady k tomu, aby se vydaly na uměleckou dráhu. Jejich otec byl ředitelem dabingového studia, matka hrála v divadle. Zatímco Françoise se do herectví hrnula, Catherine na tom nic nelákalo.

Odešla z domova v sedmnácti

Jak ale praví přísloví, odříkaného chleba největší krajíc. Catherine se tak už v pouhých třinácti letech postavila před kameru. Důvod byl ryze praktický: potřebovala peníze na prázdniny. Vedla jí k tomu i zvědavost, jak se vlastně filmy vyrábějí. O čtyři roky později se Catherine stalo něco, co předtím její kolegyni Brigitte Bardot (86).

Zamilovala se totiž do režiséra Rogera Vadima (†72) a odešla s ním od rodičů. Roger byl v té době už dvakrát rozvedený a byl o generaci starši než Catherine. Nevzali se, nicméně spolu měli syna Christiana (57). Vztah ovšem

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře