Můj čas na kafíčko

Obě manželství Vilmy Cibulkové skončila bolestným zklamáním!

Můj čas na kafíčko

Její první bouřlivé vztahy trvaly většinou pouhé tři roky!

Herečka Vilma Cibulková (59) hrála za svoji bohatou kariéru nejrůznější typy žen. Hodně z nich bylo výraznými, citově složitými osobnostmi. Ona sama měla také velmi bouřlivý život.

V televizním pořadu se Vilma Cibulková (59) svěřila, že jako malá měla obavy, aby se na své dětství jednou nedívala jako na neradostné období. Po letech si musela přiznat, že školní léta byla tou největší cenností, která se nedá ukrást. Nevyrůstala v úplně typickém prostředí.

Malá vesnička Jakubov ležela v sousedství vojenského výcvikového prostoru Doupov. Maminka byla hodně aktivní, založila místní knihovnu a k ní patřil i malý recitační soubor. Už v šesti letech tam malá Vilma přednášela básničky.

Začaly to loutky

Jestli něco v dětství Vilmě vadilo, tak to bylo její křestní jméno. Přišla na svět jako druhá dcera a čekalo se spíš, že se narodí kluk. Otec se jmenoval Vilém, takže jméno dostala po něm. Rodičům to pak vyčítala, zejména když na ni

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden