Obě své životní lásky si musela vybojovat

Byly na ni kladeny vysoké nároky. Herečka Tereza Kostková (44) se narodila dvěma skvělým českým umělcům.

Její tatínek Petr Kostka (82) patří mezi herecké legendy a její maminka Carmen Mayerová (76) je zase herečka, která svým temperamentem okouzlila nespočet režisérů. Tereza vždy chtěla jít ve stopách svých rodičů, protože na to koneckonců měla vlohy.

Carmen s Petrem ale chtěli, aby jejich dcera neměla hraní na prvním místě. Věděli, jak moc je tato profese nejistá, a přáli si, aby Tereza měla také zadní vrátka.

Na jejich přání proto Kostková nastoupila na střední pedagogickou školu, studovala také jazyky, poté ale zamířila na vyšší hereckou školu. Kostková byla krásná dívka, ale kolem osmnácti let ji začala trápit nadváha. Nakonec Tereza zjistila, že má problémy se

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden