Obětí velkého podvodu!

Tohle opravdu nečekal. Známý herec a svalovec Václav Noid Bárta (39) před pár dny řešil pořádnou nepříjemnost.

Někdo si totiž založil falešný profil s jeho jménem a jemu to mohlo způsobit velké problémy. A podvodník si dal na jeho tvorbě opravdu záležet, protože působil skutečně velmi věrohodně, dokonce tam byly i Vaškovy fotografie. Nakonec ale podfuk prokoukli fanoušci.

Žádal o peníze

Z falešného profi lu totiž chodily Vaškovým příznivcům zprávy. Ze začátku byla většina z nich nadšená z toho, že jim napsal sám Noid Bárta, a snažili se s ním komuni
kovat vstřícně a mile.

Pak se jim ale začala zdát zvláštní jedna věc. Dotyčný člověk jim totiž začal psát, že potřebuje peníze na jakýsi tajný projekt. To začalo být jeho příznivcům podezřelé a celou situaci začali hned řešit.

Všechno to poslali skutečnému Noidovi a ten z toho byl ve velkém šoku. Okamžitě fanouškům radil, aby profil nahlásili, že jde o podvod na jeho osobu. Sám si s tím asi neporadil.

Šejdíř si chtěl nejspíš na Vaškově slavném jménu přivydělat. To se mu ale naštěstí nepovedlo. Peníze neposlal asi nikdo. Profi l byl včas zablokován díky velké prozřetelnosti a pohotovosti jeho fanoušků.

A Vašek jen doufá, že se podvodník nebude snažit profil zase obnovit a že se nic podobného v budoucnu opakovat nebude. Jak se ale zpěvák odvděčí těm, kteří mu pomohli lest odhalit, to je zatím jedna velká neznámá.

reklama
reklama

Komentáře