Obětovala herečka lásku úspěšné kariéře?

Herečka přiznala, že má často výčitky svědomí, zda synovi neubližuje, když tolik pracuje. Na druhou stranu ale ví, že bez peněz se žít nedá.

Ještě před pár lety EVU BUREŠOVOU (28) téměř nikdo neznal. Dnes jde z role do role a neobejde se bez ní snad žádný úspěšný projekt. Nezaplatila ale za úspěch až příliš mnoho?

Právě v těchto dnech má premiéru nový počin televize Prima, seriál ZOO.  A světe, div se, Eva Burešová (28) v něm opět získala  hlavní roli. Vedení si zřejmě dobře uvědomuje, že je mladá brunetka v současné době jednou z nejoblíbenějších seriálových hereček své generace.

Sotva skončila v jednom seriálu, nestačila si ani odpočinout a hned naskočila do dalšího. Práci má dokonce údajně nasmlouvanou na několik let dopředu a vypadá to, že na tom nehodlá nic měnit. Má ale vůbec ještě čas na

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden