Moje šťastná hvězda

Obětovala milostný život své práci?

Moje šťastná hvězda

Po bolestném rozchodu s Janem Melíškem je Denisa Nesvačilová stále sama. Dokonce tvrdí, že na muže nemá vůbec čas!

Na první pohled by se mohlo zdát, že je DENISA NESVAČILOVÁ (30) silná žena. Ve skutečnosti je ale křehčí, než se zdá, a trápí ji nízké sebevědomí. Možná i proto utíká před vztahem do práce.

Sotva skončil seriál Slunečná, naskočila Denisa Nesvačilová (30) do show Tvoje tvář má známý hlas. Zatímco jedni ji za výkony vyzdvihují až do nebes, jiní ji tvrdě kritizují. Podobně to má prý herečka i v životě.

V minulosti si prošla těžkým obdobím, kdy musela bojovat nejen se šikanou spolužáků, ale také s anorexií a nízkým sebevědomím. Ačkoli by to do ní řekl asi jen málokdo, dodnes ji pochybnosti o sobě samé pronásledují, což se zřejmě promítá i do jejích milostných vztahů.

Ten poslední, s hudebníkem Janem Melíškem (34),  trval bezmála čtyři roky, a přestože skončil

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden