Můj čas na kafíčko

Obětuje kariéru své velké rodině? Pro děti všechno!

Můj čas na kafíčko

Půvabná herečka se chystá na jednu z největších životních rolí. Ve svých 47 letech se stane babičkou.

Dům herečky Lucie Benešové (47) a jejího manžela, herce Tomáše Matonohy (50), byl vždycky plný dětí. V letošním roce u nich ale bude ještě o něco veseleji. Na světě by totiž měli přivítat svoje první vnouče.

Přestože je Lucie Benešová (47) velmi obsazovaná a vyhledávaná herečka, nikdy se netajila tím, že herectví pro ni není v životě ani zdaleka to nejdůležitější. Dokonce bez okolků přiznává, že divadelní herectví není nic pro ni, protože si dovede představit lepší způsob, jak strávit většinu večerů, než tím, že je na jevišti.

Tím, co je pro ni zcela zásadní a co má vždycky přednost, je bez jakékoli pochybnosti její početná rodina. A těžko by mohla být hvězda seriálu Slunečná šťastnější než teď, když se poprvé v životě stane babičkou. Tomu se podle jejích vlastních slov nemůže

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden