Můj čas na kafíčko

Obral Tomicovou snad manžel u soudu úplně o vše?

Můj čas na kafíčko

Jako by nestačilo, že ji před třemi lety opustil a vyměnil za její nejlepší kamarádku. Ondřej Malý měl ještě Tomicovou potopit u rozvodového soudu.

Skončila na dně, dokonce přestala natáčet oblíbený seriál ZOO. Pavla Tomicová (61) k tomu má ale nejspíš vážné důvody. Manžel Ondřej Malý (57) jí měl způsobit další velké trápení. Prý příšla úplně o vše!

Oblíbená herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (61) prochází dalším složitým obdobím. Tentokrát má jít podle informací od našeho tajného zdroje o velké finanční problémy. Údajně jí je měl způsobit Ondřej Malý (57), se kterým se měla nedávno rozvést. Majetkové vyrování ale nemělo dopadnout podle jejích představ.

Další obrovská bolest

Náš zdroj říká, že Tomicová věřila, že vše proběhne v klidu, ale to se šeredně spletla. Malý si měl k soudu přivést právnické eso a ona odešla s pláčem. Co se údajně stalo? Mluví se o tom, že

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden