Obrazy z magického zrcadla

Už dávno ne p l a - tí, že je u r č e n o pouze pro osoby s vrozeným jasnovideckým nadáním, které vydávají své předpovědi za předpokladu, že se dostanou do určitého transu, blízkého spiritistickým metodám, nebo pro tzv.

jogíny-mágy, vyškolené praxí staroindických jóg. Budete-li mít dostatek vůle a odhodlání, můžete se z nich naučit věštit také. Jaké zrcadlo potřebujete Od pradávna byla šamany všech přírodních národů světa i představiteli vyspělých kultur užívána nejrůznější magická zrcadla.

Existují tři hlavní typy, a to Saturnova zrcadla, což jsou černé zabarvené kotouče, Měsíční – baňky a krystaly naplněné vodou, a zrcadla Sluneční, což jsou sférické nebo kovové části. Pokud nemáte přístup k žádnému z nich, potom v krajní nouzi můžete využít i prázdnou tmavou skleněnou láhev.

Její skleněný povrch vám nahradí zrcadlo a kulatý tvar funguje jako věštecká koule. Úplně nejlépe se k věštění hodí Saturnovo černé ploché zrcadlo, protože se dá nasměrovat tak, aby se na jeho ploše neodráželo nic z okolí.

U klasického zrcadla tomuto nezabráníte. Černá barva navíc uklidní mysl a podpoří věštecké schopnosti. Bez předsudků K věštění byste měli přistupovat nezaujatí a především beze strachu. Nenechte se ještě před prvním pokusem zastrašit tvrzeními, že je to nebezpečná metoda a že si zahráváte se zlými silami a tak podobně.

Jestliže dodržíte všechny bezpečnostní zásady, nemáte se čeho bát a ještě si to budete užívat.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama