Obrovský strach o manžela

Herečka Lucie Benešová (47) si nedávno prožila perné chvíle. Její manžel Tomáš Matonoha (50) si sáhl na dno sil, a skončil v nemocnici na vyšetření srdce

Náročné natáčení pořadu Co na to Češi bylo pro jeho zdraví zřejmě poslední kapkou, a jakmile dotočil poslední díly, skončil Tomáš Matonoha (50) na vyšetření EKG.

Poslední díl dotočil s vypětím sil.

Měl problémy s tlakem a odteď musí docházet na pravidelné prohlídky, na což má dohlížet jeho žena Lucie Benešová (47). I kvůli ní se poslední dobou mohl herec a moderátor přetrhnout.

Natočil několik filmů, poslední dva roky také seriál Prázdniny a kromě televizní soutěže ho zaměstnává ještě jeho kapela. Je fakt, že s Benešovou a jejich třemi dětmi tvoří početnou rodinu, kterou je třeba uživit. Manželé si také před rokem pořídili dům snů, který herečka různě zvelebovala a rekonstruovala.

Do toho si otevřela před dvěma lety divadelní kavárnu a plánuje další. Zřejmě jí došlo, že nemůže spoléhat jen na manžela a na seriál Slunečná. Jeho natáčení už končí a další práce je v nedohlednu. Brzy se bude muset rozhodnout, co dál, protože Matonoha už víc pracovních nabídek brát nemůže.

reklama
reklama

Komentáře