Obtěžuje ji stalker

Jako by nestačilo, že jim to neklape doma! Teď ji nahání cvok...

Herečka Aneta Krejčíková (32) ze seriálu Ulice čelí pronásledování fanatického fanouška. Tajemný muž je přesvědčený, že k sobě patří. Jak se k situaci postaví její partner Ondřej Rančák (39)?

Vztah s Ondřejem Rančákem (39) nebyl pro Anetu Krejčíkovou (32) nikdy jednoduchý. Zasnoubení jsou už od roku 2017, na svatbu ale nikdy nedošlo. Spekulovalo se o jeho nevěrách, odloučení i krutých hádkách. Možná právě toho se chytil tajemný čtyřicátník, který začal herečku uhánět na sociálních sítích.

Její vnady přivádějí muže k šílenství!

Kdyby si snad někdo myslel, že jsou jeho vzkazy myšleny jako podpora herečky, šeredně by se mýlil. „Chci být tvůj přítel a chodit s tebou, miluju tě,“ píše.

S Rančákem je to ale jako na houpačce.

„Chci se postarat o naše děti. Přestaň být uražená. Mám si myslet, že mě podvádíš? Jestli nebudeš hodná, tak s tebou končím,“ graduje ve svých útocích pronásledovatel. Nechutné vzkazy míří i na Rančáka. Mají partneři důvod k obavám?

Podobné peklo si před dvěma lety zažila i zpěvačka Lucie Vondráčková (43), když na ni a jejího bývalého partnera Petra Vojnara (47) čekal fanatický fanoušek na zpěvaččině oploceném pozemku. Fyzicky slušně vybavený tělocvikář Rančák by se asi uměl za svoji milou postavit, ale řešení bude spíš na policii.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden