Obtěžuje svoji kolegyni?

Herec ze Slunečné JAN PLOUHAR (38) se údajně zamiloval do své blízké kolegyně, kterou se snaží získat. Ta to má ale naopak a dává mu to jasně najevo.

Nikdy o něm nebylo tak slyšet jako nyní. Od té doby, co se stal součástí projektu Slunečná, se mu život změnil od samého základu.

Jan Plouhar (38), jenž v seriálu nehraje moc kladnou postavu, se údajně ve skutečnosti zamiloval. Tou šťastnou má být jeho kolegyně, sympatická Bára Jánová (31), která ho však nebere vážně. On to ale nevzdává a bojuje stále dál.

Je po rozchodu

Jánová teď totiž řeší jiné starosti. Podle všeho se pořád vyrovnává s rozchodem, jejž musela před nějakým časem absolvovat. S umělcem Vítězslavem Bečkou (25) se ze dne na den rozešli, což všechny zaskočilo, neboť se pár týdnů před touto událostí k sobě sestěhovali.

,,Zůstáváme pořád přáteli. Už to takhle dál nefungovalo, zjistili jsme, že jsme spíš kamarádi,“ prohlásila oblíbená herečka. To ale nejspíš Plouhara vůbec nezajímá.

Své kolegyni se snaží být neustále nablízku, čehož si všimli i jejich kolegové. I přesto, že mu dala jasně najevo, že by to mezi nimi neklapalo, Jan nezahálí.

Pronásleduje ji?

Podle našich informací měl dokonce chtít Báru vyprovodit po natáčení domů, ona to ale odmítla. ,,Nevím, co si o tom myslet. Tímhle způsobem by nedostal žádnou ženu.

Už to přehání,“ řekla její velmi dobrá kamarádka. Ostatní herci si také prý povšimli, že Jánová dostává skoro každé natáčení od Plouhara malé dárky, třeba v podobě čokolády. Je toto jednání z jeho strany správné?

Je nešťastná!

Říká se, že i tvůrci oblíbeného seriálu museli zasáhnout. Diváci si už povšimli, že oblíbená herečka nemá ve Slunečné s Plouharem tolik společných scén jako dřív. Asi chtějí tvůrci předejít konfliktům mezi oběma herci.

Kromě toho se v zákulisí také proslýchá, že by měl Jan co nevidět oblíbený projekt opustit. Jak to celé dopadne? Snad nekončí kvůli ní.

reklama
reklama