Moje šťastná hvězda

Obviňoval ji z krutého a nečekaného podrazu!

Moje šťastná hvězda

Libuše Šafránková nikdy nechtěla nikomu úmyslně ublížit, ale život si s ní nepěkně pohrál.

Zbožňoval ji a bezmezně obdivoval. VÁCLAV VORLÍČEK (88) objevil její krásu i talent, když ji obsadil do hlavní role Popelky. Podle něj se mu však LIBUŠKA ŠAFRÁNKOVÁ (68) špatně odvděčila.

Není pochyb o tom, že má Václav Vorlíček (†88) obrovský podíl na tom, že se Libuška Šafránková (†68) stala slavnou a uznávanou herečkou. Ovšem v době, kdy byla již těžce nemocná a léčila se s rakovinou plic, Vorlíček prohlásil, že už ji nikdy nechce potkat, a zapřisáhl se, že už ji nikdy ani nepozdraví.

Stačilo málo a Popelku by si nezahrála

Nikdy z ní nebyl sexsymbol jako například z její kolegyně Jany Brejchové (82). Ani nebyla tak populární jako Jiřina Bohdalová (91), přesto v sobě měla neobyčejné kouzlo, které lidé milovali. Když se objevila ve filmu Babička z roku 1971, bylo jí pouhých osmnáct let.

Už tehdy si jí všimli i ostatní a začali se ptát, kdo je ta půvabná dívenka s tváří anděla. O dva roky později přišla nabídka od režiséra Václava Vorlíčka, aby

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden