Očekává Čvančarová přírůstek do rodiny?

Populární herečka, Jitka Čvančarová (38), je známá svými kyprými ženskými tvary. Je ženská krev a mlíko a tak to, že má nějaké kilo navíc, vůbec nevadí. Pro spoustu mužů je to naopak to největší lákadlo.

Jenže herečka by se měla naučit důkladněji hledat ve svém šatníku a naučit se vhodným oblečením zakrývat své nedostatky. Manžel Petr Čadek (37) zatím jejím nepovedeným kreacím jen tiše přihlíží. Sám je ale jako tanečník zvyklý na dokonalé tělesné proporce. Nebo snad za její vzdouvající se bříško může něco jiného?

Za všechno mohlo špinavé auto!

Nedávno se Jitka Čvančarová ukázala na hned třech akcích po sobě v jedněch a těch samých společenských šatech. Že by se už v šatníku na její kyprou postavu nic nenašlo? Vymlouvala se tehdy, že si šaty, co měla připravené, umazala o auto takovým způsobem, že si je v žádném případě nemohla na akci vzít. „Včerejší šaty mě tedy zachránily. Mám je už podruhé, ale jsem jim vděčná,“ vysvětlovala pohledná brunetka. Tohle by dokázala pochopit snad každá žena. Proč se ale v těch samých šatech nechala vidět i jako host známé pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas? Potkala snad další špinavé auto? Nebo vsadila známá herečka na to, že doma už má své jisté a tak nemá potřebu se zajímavě oblékat?

Co skrývá pod volným oblečením?

Možná je všechno úplně jinak! Co stojí za hereččinou výraznou nadváhou? S Petrem Čadkem jsou manželé už pět let a mají spolu čtyřletou dcerku Elenku Emílii (4). Za poslední dobu se jejich volný čas ale vůbec neshoduje. Zatímco Jitka Čvančarová má plné ruce práce s dlouhým a náročným natáčením seriálu Doktor Martin, kvůli kterému musí trávit spoustu času v dalekých Beskydech, Petr Čadek tráví veškerý čas ve svém tanečním studiu v Praze. Vždycky se ale snaží své aktivity nějak propojit. Maskuje snad Jitka svými kily a volnými šaty další přírůstek do rodiny? Necháme se překvapit!

Petr Čadek s dcerou

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden