Oči jsou okna do duše

Chcete lépe rozumět lidem? Stačí se jim pozorně podívat do očí, a víte, co je ten druhý zač!

Dívejte se dlouze do očí každému, s kým mluvíte, a hned budete vědět, s kým máte tu čest! Podle starého čínského umění čtení z tváře (siang-mien) jsou oči klíčem k poznání duše toho druhého...

VÝRAZNÉ, VELKÉ

Jsou považovány za ideál ženské krásy, které umí očarovat spoustu mužů. Prozrazují inteligenci, nápaditost a také upřímnost. Lidé s velkýma očima jsou si vědomi své přitažlivosti a mají sklon k rychlému vzplanuti.

V milostných hrátkách rádi experimentují, ve společnosti jsou vřelí a srdeční. Dobře se uplatňují jako herci a zpěváci. Výmluvné zamrkání jim uvolňuje cestu vpřed.

MALÉ, NEVÝRAZNÉ

Nápadně malé oči znamenávají závist a zatvrzelost. Problém lidí s malýma očima je v tom, že nikoho nevpustí do svého soukromí. Lidé s malýma očima bývají inteligentní a také velcí puntičkáři. V partnerství se snaží

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden