Ocitl se ve válce mezi dvěma kráskami!

Zoufalá modelka se bojí, aby ji sexy krasavec neopustil a nevyměnil. Nevrátí se od ní k bývalce?

Hvězda Slunečné Marek Lambora (25) v tom umí chodit. Už rok randí s modelkou Andreou Bezděkovou (27), ale přitom se stále stýká se svou bývalkou, herečkou Šárkou Vaculíkovou (33). Jak se ale ocitl mezi dvěma ženami a jak z toho pryč?

Přestože je to přes rok, co se Šárka Vaculíková (33) a Marek Lambora (25) rozešli, tak zášť k sobě necítí a mají stále k sobě blízko. Kontakt spolu také nepřerušili a nadále se vídají při zkouškách ve Vinohradském divadle, kde mají stálé angažmá.

Po bolestném rozchodu si ho ulovila modelka, která si ho vyhlídla dříve v primáckém seriálu. „Viděla jsem ho v Ohnivém kuřeti. Říkala jsem si, co je to za sympaťáka. A o rok později…,“ svěřila se bruneta, která ho následně i oslovila.

Andrea zná svou cenu a umí si muže pěkně omotat kolem prstu, a tak ani není divu, že modelčinu půvabu podlehl i mladý herec. Otázkou je, jestli si ho dokáže uhlídat a zdali se nevrátí zase k

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden