Moje šťastná hvězda
Ocitla se znovu na začátku
Ocitla se znovu na začátku

Když už to vypadalo nadějně, znovu se to pokazilo. HANA KRAMPOLOVÁ (58), manželka baviče a herce JIŘÍHO KRAMPOLA (81), je znovu v nemocnici. Může za to prasklý vřed a nikdo neví, kdy se Hanka zase vrátí domů.

Všichni kamarádi a známí Hanky Krampolové (58) se radovali, když ji konečně propustili z léčebny. Největší radost měl ale pochopitelně její manžel a zároveň nejlepší přítel, Jiří Krampol (81).

Hanka si kvůli své závislosti na alkoholu a cigaretách prožila své a podle lékařů udělala velký pokrok. Ona i její manžel si moc přáli, aby mohli svátky strávit spolu. Hanku domů sice propustili, ale za pár týdnů byla do nemocnice převezena znovu.

Domů ji chce, až bude zdravá

Krampolové totiž těsně před Vánoci praskl vřed a musela být ihned převezena do nemocnice.
V současnosti je v péči lékařů a všichni doufají, že bude brzy v pořádku. Podle Krampola jde ale o běh na dlouhou trať a jeho ženu prý čeká ještě spousta práce, než bude kompletně vyléčená.

„Měla zúžený jícen a to bude trvat strašně dlouho, než se to vyhojí,“ pronesl herec.V psychiatrické léčebně sice pracovali na jejím psychickém stavu, ale ten fyzický to zřejmě příliš neovlivnilo. Krampol navíc pronesl, že svou ženu doma nechce do té doby, dokud nebude zdravá.

Odloží jí operaci?

Navíc má Krampolová na únor naplánovanou operaci pohybového aparátu Na stejnou operaci jde i její manžel Jiří, a dokonce měli mít operaci oba ve stejný den, aby se mohli společně zotavovat a podporovat.Ale bohužel, Hančiny zdravotní problémy nejspíš operaci ohrozí.

Bude se muset přesunout, což znamená, že Krampolová bude na svůj vytoužený termín čekat velmi dlouho. Jiří tak na plánovanou operaci nejspíš dorazí sám, sám se bude muset také zotavovat.Prý také zvažoval, že by si operaci přesunul na jiný termín, ale nakonec si to rozmyslel. Problémy s nohama ho trápí už léta, a tak už to chce mít co nejdříve za sebou.

Snaží se přijít na jiné myšlenky

Jiřího celá situace velmi mrzí a snaží se přijít na jiné myšlenky.Obklopuje se hlavně prací a kamarády, kteří mu jsou v těchto těžkých časech oporou. Nicméně i tak na svou manželku myslí a trápí ho, že jsou znovu odloučeni.

Kolují i spekulace o tom, že Jiří začíná pochybovat o tom, zda jeho žena bude vůbec ještě někdy stejná jako kdysi.Snaží se však být trpělivý a důvěřovat lékařům, ale je to těžké. Čekal totiž, že se spíš mladší manželka postará o něj, a ne naopak.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz