Od manžela snese i kritiku

V poslední době neprožívá Hana Zagorová (75) zrovna nejlepší období. Ačkoli jí toho osud naložil na bedra opravdu požehnaně, neztrácí zpěvačka dobrou náladu.


Přiznává ale, že ji pochopitelně také nemá dnes a denně. Na světě je ale prý tolik problémů a starostí, že nevidí důvod, proč by měl člověk ostatní ještě zatěžovat tím, že je na něm vidět, že ho něco trápí.


Do jisté míry prý coby známý člověk ani nemá právo nebýt dobře naladěná, jinou možnost nemá. To samé by se dalo říct i o jejím manželovi Štefanu Margitovi (65), který je jí celý život velkou oporou, a to nejen v těch dobrých, ale zejména v těch špatných chvílích.


Jsou spolu prý už tak provázaní, že nemají problém říct si do očí kritiku jeden druhého nebo své práce. Celý život je prý co vytýkat, a kdo jiný má podle Zagorové kritizovat, když ne ten nejbližší?


„Všichni vás poplácávají po rameni a říkají, jak je to úžasné, nádherné, ale že se někde něco stalo nebo zaškobrtlo, to vám opravdu může říct jenom člověk, který vás má rád,“ prozradila o vztahu se svým mužem. 

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden