Od snoubence v base utekla Nováková za lepším!

Hvězda seriálu Modrý kód a Ordinace, herečka Sandra Nováková (35) má, jak se zdá, všechno dobře promyšlené! Se svým současným přítelem režisérem Vojtěchem Moravcem (30) se vzorně starají o jejich více jak ročního synka Mikuláše (1,5) a do společné svatby se zatím nehrnou.

Sandra tvrdí, že na fungující vztah rozhodně nepotřebuje žádný zbytečný papír. Nestojí ale za odmítáním snubního prstýnku spíš zklamání z jejího předchozího vztahu s filmovým producentem Janem Nejedlým (46), který nakonec skončil za finanční podvody v pankrácké věznici?

Role intrikářské potvory jí sedí

Okroužkovaná tedy sice už byla, ale veselka se dvakrát údajně z finančních důvodů musela rušit. Ani další dítě, na které by její současný přítel kývl všemi deseti, není v dohlednu. Má snad něco tajnůstkářská herečka za lubem? Sandra se teď po mateřské dovolené vrátila naplno do pracovního kolotoče díky primáckému seriálu Modrý kód. Můžete si ji pamatovat ještě jako roztomilou holčičku ze seriálu Bylo nás pět. Daleko víc se ale vryla do podvědomí rolí sestřičky Gábiny v nikdy nekončící Ordinaci. I v Kamenici jí už ale odzvonilo, tak přesedlala na další nový seriál z nemocničního prostředí! Žádná velká změna se ale nekonala. Černovlasá kráska si totiž jako trpěná dcera starostky pouze vyměnila uniformu sestřičky za uniformu lékařky. A jedinou změnou, kterou byla ochotná podstoupit,byl sexy účes s ofinou a la intrikářská potvora. Jako zdravotní sestřička už byla zároveň i feťačkou. Teď je mizernou pohrdající doktorkou bez atestace. Záporné role jí tedy celkem sedí. Aspoň se prý může pořádně vyřádit!

Protekce jen přes její mrtvolu!

Všechno by brala, ale v jednom má pohledná herečka jasno. Co to je? Nikdy by prý nevzala roli, kterou jí nabízí její přítel Vojta. Proč? „Přišlo by mi divné hrát v něčem, co Vojta režíruje. Vypadalo by to jako protekce, a tu nemám ráda,“ svěřila se Sandra. Zároveň, ale dodala, že kdyby jí to její partner ani nezkusil nabídnout, tak by mu to pro změnu zase vyčítala. Čert aby se v tom vyznal. Asi tady platí staré známé přísloví: Ženy nevědí, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden