Můj čas na kafíčko

Odejde od Dykové brzy manžel za milenkou?

Můj čas na kafíčko

Dokázal jí být oporou v době, kdy ho nejvíc potřebovala. Milovali se a nikdo si nedokázal dlouho představit, že se rozejdou. Možná k tomu ale dojde.

Společně překonali mnohé těžké zkoušky, jenže ta nejsložitější je možná před nimi právě nyní. Dokážou Tatiana Dyková (45) s Vojtěchem Dykem (38) ustát krizi, během které se mluví i o rozvodu?

Hvězda seriálu Případy mimořádně Marty Tatiana Dyková (45) v posledních zhruba třinácti letech tvoří pár s hudebníkem a hercem Vojtěchem Dykem (38).

Postupem času měla ale z jejich vztahu vyprchat vášeň a poslední dobou se čím dál více spekuluje o tom, že se Dyk chystá manželku opustit. Skončí Tatiana Dyková po letech

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden