Odejde od manžela?

Velmi ji trápí, že se nestala matkou.

Náznaky toho, že to nemá Daniela Šinkorová (48) se svým manželem jednoduché, se objevují už od jejího nuceného odchodu z Ordinace v růžové zahradě. Co Ladislavu Polákovi (55) nejvíc vadí?

Je šťastně vdaná už pátým rokem za osobního tenisového trenéra a podnikatele Ladislava Poláka (55). Přesto má zřejmě Daniela Šinkorová (48) ze seriálu Sestřičky Modrý kód o manželovi pochyby. Pořád ho totiž srovnává se svou bývalou láskou!

Na počátku své herecké kariéry se Daniela pohybovala především v muzikálovém prostředí. Tehdy byla bláznivě zamilovaná do fešáka Romana Vojtka (49). Byli spolu dva roky a Daniela už si nejspíš malovala svatbu a společné děti. Roman však tehdy na usazení neměl vůbec pomyšlení.

Opustil ji kvůli kolegyni z divadla Markétě Sedláčkové (49), a Daniele zbyly jen oči pro pláč. Je v pořádku, že si na svou dávnou lásku občas vzpomene, ovšem herečka o něm dodnes v rozhovorech přímo básní.

Nedávno popsala, jak po rozchodu chodila půl roku v černém, začala pít a shodila deset kilo. Vypadá to, jako by Vojtka pořád v hloubi duše milovala, a jistě si toho povšiml i Polák.

Proč jí nedopřál, po čem toužila?

Vztah s Ladislavem začal zhruba před patnácti lety. Byl tehdy ženatý a měl dvě děti. Možná i kvůli tehdejšímu propírání jeho rozvodu v médiích nemá rád zájem veřejnosti a donutil se na čas stáhnout z veřejného dění i Šinkorovou.

I jejich svatba před pěti lety proběhla v naprostém utajení. Proč si ale ti dva spolu nepořídili dítě? O tom herečka nikdy nechtěla mluvit. Děti ve svém životě má, je dokonce dvojnásobnou babičkou díky manželovým potomkům.

Promarnila životní šanci?

Teď má před padesátkou a začíná bilancovat. Je to zřejmé z jejích myšlenek na Vojtka a budoucnost, kterou s ním mohla prožít. Nenajde ještě odvahu změnit svůj život a přesvědčí manžela, že by dítě třeba adoptovali, když se nezadařilo přirozenou cestou? Pak by možná neměla tendence přemýšlet, jestli by jí s jiným mužem nebylo lépe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden