Moje šťastná hvězda

Odešel z rádia kvůli manželce

Fanoušci rádia Evropa 2 se před pár dny dočkali šokující zprávy. Moderátor Libor Bouček (39) totiž oznámil, že z rádia odchází. Na sociálních sítích sdílel celkem dlouhý příspěvek o tom, co všechno v rádiu během těch patnácti let zažil, koho potkal, kdo mu co dal a podobně.

Většinu fanoušků to dojalo, ale otázkou pořád zůstává, proč se Bouček rozhodl s rádiem definitivně skoncovat.

Vyčítala mu nedostatek času?

Bouček je přece jen celkem čerstvý ženáč a jeho manželka Gabriela Bendová (28) mu možná vyčítala nedostatek času.Proslýchá se, že jí to vadilo už před svatbou, ale Libor jí měl slíbit, že po svatbě bude vše jinak.

Žádná změna ale ani poté nenastala a Gabriela se zřejmě rozhodla zakročit. Chtěla snad po manželovi, aby jeden svůj projekt ukončil? Libor je žádaným moderátorem a o práci nemá nouzi.

Z rádia vytěžil maximum

V rádiu Libor účinkoval bezmála dlouhých patnáct let a vytěžil z něj všechno, co šlo. Teď navíc dostal nabídku moderovat zprávy CNN Prima News. Možná nabyl dojmu, že už ho Evropa 2 nikam jinam neposune, a proto se rozhodl ukončit právě tento projekt.Podle něj to ale není navždy a jednou by se rád vrátil, otázka však je, zda to za pár let bude vůbec možné. Lehce ho může někdo nahradit.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden