Odešla od něho milenka!

Před pár dny vyplula na povrch zpráva o tom, že se Lucie Gelemová (38) ze dne na den rozešla se svým partnerem Felixem Slováčkem (78). Žili spolu krásných sedm let, avšak v poslední době už si prý moc nerozuměli.


Navíc každý z nich chce od života úplně něco jiného. Zatímco známý hudebník by už jen rád odpočíval, šikovná výtvarnice by chtěla založit rodinu a žít v rodných jižních Čechách, což jí už Felix splnit nedokáže. „Bylo to mé rozhodnutí. Felix se chce odstěhovat k synovi,“ rozpovídala se Gelemová.


S manželkou Dagmar Patrasovou nikdy oficiálně vztah neukončil.

Velký návrat k bývalce?

Není žádným tajemstvím, že s manželkou Dagmar Patrasovou (65) nikdy oficiálně vztah neukončil a pořád prý k sobě nějakým způsobem tíhli, i když na sebe házeli jenom samou špínu.

Mnozí si tak nyní myslí, že se Slováček ke své manželce možná s prosíkem vrátí, což by si ona zřejmě moc přála. Jenže se nejspíš všichni pletou. „K paní Patrasové se nevrátí, dokud se nebude léčit.

Sám Felix řekl, že s alkoholikem žít nebude,“ dodala Gelemová dost svérázně. Jenže Dáda se měla údajně rozhodnout, že na léčbu nastoupí, aby bylo mezi nimi všechno zase jako dřív. Zda k tomu ale nakonec dojde, na to si asi ještě budeme muset nějakou dobu počkat.

reklama
reklama

Komentáře