Moje sladké tajemství

Odešla z Modrého kódu kvůli lásce?

Třeba už potkala muže, s nímž se cítí dobře.

Odchod Mariky Procházkové (45) ze seriálu Modrý kód mnohé překvapil. Herečka ale měla jasný důvod, proč se tak rozhodla. „Upřímně řečeno, já už jsem nechtěla trávit tolik času v nemocnici, protože si to nosím domů, neumím to dělat jen technicky,“

Vysvětlila s tím, že hodně času v opravdové nemocnici trávila i kvůli milované babičce. Už to je jako důvod odchod vcelku pochopitelné, ovšem možná nebyl jediný.

Vstoupil jí do života nový muž?

Marika se nikdy netajila tím, že by se jednou chtěla dočkat pohádkové svatby, což jasně vyplývá z její reakce na dotaz fanynky, zda je vdaná. „Ne, ještě si mě nikdo nevzal. Nabídky přijímám,“ dala nápadníkům , že rozhodně nechce skončit sama napořád. A třeba tak jedním z důvodů odchodu z Modrého kódu bylo i to, že konečně poznala toho pravého a chce s ním trávit co nejvíc času.

Když byla v Modrém kódu, neměla čas na budování vztahu

Vsadila všechno na jednu kartu

A možná dokonce uvažuje o tom, že by se stala maminkou. Sice letos v říjnu oslaví šestačtyřicáté narozeniny, ovšem v tomto věku v minulosti rodila třeba zpěvačka Bára Basiková (57). Rozhodně tedy není nic ztraceno, a pokud konečně potkala muže, se kterým se cítí dobře, třeba skutečně v posledních týdnech pracují na miminku. Pak by totiž dávalo ještě větší smysl, že se chtěla zbavit časově náročné role v Modrém kódu. Dlouhodobě byla zavalena prací a na nic moc jiného prakticky neměla čas. Tehdy jí to mohlo vyhovovat, ale pokud je momentálně opravdu zadaná, pak už má samozřejmě priority trochu jiné než se hnát za každou rolí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden