Odhalte své silné a slabé stránky

Vaše sluneční znamení představuje pouze jednu stránku vašeho astrologického charakteru. Pokud si necháte vypracovat celý horoskop vašeho narození, je možné, že u vás bude převládat více živlů dle jednotlivých planet (Luna, Merkur apod.) ve znamení.

OHEŇ

(Skopec, Lev, Střelec)

Jste dynamičtí a energičtí se schopností snadno vzplát. Také jste netrpěliví a nejdřív konáte a teprve potom přemýšlíte. Snadno se urazíte a drtí vás všednost. Máte schopnost rychle pochopit to hlavní.

Odmítáte se kát nebo vyjadřovat nespokojenost. Máte horkou hlavu a jste velmi sexuálně zaměřeni. Zpravidla jste úspěšní, ale pokud ne, pak následuje jeden neúspěch za druhým.

Ke komu se hodí: Měli byste si vybírat přátele a milence také mezi Ohněm nebo Vzduchem.
Oheň není možné spojit s Vodou, ale může být za dobře se Zemí.

Klady: umíte se rychle a dobře rozhodovat, jste společenští a odvážní

Zápory: jste netrpěliví, povrchní, tvrdohlaví, občas lhostejní, rádi velíte.

ZEMĚ

(Býk, Panna, Kozoroh)

Stojíte oběma nohama pevně na zemi a nepouštíte se do žádných překotných projektů. Jste praktičtí a věci nazýváte pravými jmény. To samé chcete i od druhých. Jste realisti, a pokud chce někdo praktickou radu, obrátí se většinou na vás.

Zatímco druzí o činech často jen mluví, vy konáte. Jste až příliš nezávislí a hrdí na to, abyste každému odkrývali svoje kvality.

Ke komu se hodí: Přátele a partnery si vybírejte ze Země nebo z Vody. Země může existovat s Ohněm i se Vzduchem, ovšem za předpokladu, že čas od času vydrží uragán.

Klady: jste praktičtí, spolehliví, pracovití, laskaví, samostatní a máte smysl pro realitu

Zápory: nemáte fantazii, občas jstetvrdohlaví a krutí k sobě i ostatním.

VZDUCH

(Blíženci, Váhy, Vodnář)

Chápaví, veselí, živí, hovorní a společenští, přesně takoví jste. Rádi přicházíte s novými nápady a nedělá vám problém být kreativní. Máte velkou před-stavivost. Ve společnosti jste rádi středem pozornosti, jste vtipní, zábavní a možná i trochu výstřední.

Okouzlují vás plány. Vždy vám jich několik leží v hlavě. Rádi operujete logickými argumenty, máte jasné a přesné myšlení.

Ke komu se hodí: V souladu se svým živlem si vybírejte i kamarády a partnery. Vzduch se snese i s Vodou, která se nebojí větru, a se Zemí, která nebrání proudění větru.

Klady: jste objektivní, přizpůsobiví, nestranní a ochotní pomáhat, toužíte po svobodě

Zápory: jste vypočítaví, upovídaní, občas povrchní a rádi pomlouváte.

VODA

(Rak, Štír, Ryby)

Kromě schopnosti vcítit se do druhých máte i talent chápat cizí nálady. Má-li někdo nepříjemnosti a problémy, dokážete s ním soucítit. Sami se však lehce poddáváte neúspěchu a propadáte špatným náladám.

Dobře si pamatujete lidi, místa i události. Lidé vás považují za výjimečné. Vaše předtuchy se často vyplní.

Ke komu se hodí: Měli byste si k sobě vybírat partnery svého živlu. Voda se nemůže spojit s Ohněm, ale může se sžít se Vzduchem, jestliže se nebojí mraků.

Klady: jste citliví, rozvážní, společenští a přitažliví, máte tvůrčí talent a bohémskou povahu

Zápory: jste náladoví, prchliví, pesimističtí, občas leniví, podlézaví a nepraktičt.

reklama
reklama

Komentáře