Odjela si na ostrov léčit své zlomené srdce?

Krátce poté, co nešťastná Bára Jánová vypadla z reality show Survivor, přiznal její partner Ladislav Ondřej, že se už dávno rozešli. Na čem jejich vztah ztroskotal?

Proč se BÁRA JÁNOVÁ (32) rozhodla zúčastnit drsné reality show Survivor, ví jen ona. Spekuluje se však, že ji k tomu přiměl rozchod s LADISLAVEM ONDŘEJEM (30). Kde jinde by mohla lépe zapomenout...

Není divu, že se čím dál častěji mluvilo o tom, že Bára Jánová (32)Ladislav Ondřej (30) už netvoří pár, vždyť zatímco ještě nedávno přidávali na sociální sítě jednu zamilovanou fotku za druhou, v poslední době bylo najednou ticho po pěšině. Od konce listopadu nepadlo o herci z Ordinace v růžové zahradě ani slovo a zdá se, že závěr roku už trávil každý sám.

I proto by bylo celkem pochopitelné, že se herečka, která údajně po konci Slunečné nedostala žádnou další lukrativní nabídku na seriál, rozhodla odletět do Karibiku, kde musela překonávat samu sebe. V drsné reality show Survivor totiž rozhodně

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden