Odkopla ho jeho životní partnerka!

Pro svou partnerku by JIŘÍ ŠTRÉBL (62) udělal všechno na světě. RENATA KALENSKÁ (47) jej prý přesto ze dne na den vyškrtla ze života a vzala mu domov i milované děti.


Ve většině svých rolích je Jiří Štrébl (62) za ochotného dobráka a bodrého vtipálka, kterého mají lidé rádi. Nejinak je tomu zřejmě v soukromí.


Herec, kterého diváci mohou znát třeba ze seriálu Ulice, se možná před kamerou usmívá, ovšem v soukromém životě prožívá jedno kruté drama za druhým. Nejprve přišel o své děti, Ester (19) a Eduarda (21) to když je jejich matka po rozpadu vztahu sbalila a odvezla do zahraničí. 


Nyní bohužel něco podobného musí Štrébl prožívat znovu, protože ztratil i svoji druhou rodinu. „Jsem teď sám,“ svěřil se před časem sympatický herec a nedalo se přehlédnout, jak moc uvnitř trpí.


Prodělala transplantaci


Období pandemie bylo pro Jiřího Štrébla velmi složité. Jeho partnerka, novinářka, Renata Kalenská (47) totiž v roce 2018 prodělala kvůli zanedbané cukrovce transplantaci ledviny a slinivky. Jakákoli nemoc, zejména pak covid, by pro ni proto mohla být fatální.


V jednu chvíli se situace natolik vyhrotila, že se novinářka doma zamkla jen se svými dětmi Mikulášem (11) a Viktorkou (6). Domů za nimi nesměl ani její partner, který se mohl nakazit třeba během natáčení nebo v divadle.


„Ten, kdo mě podporoval při dialýze a transplantaci, se pro mě stal největším nebezpečím,“ vysvětlovala Kalenská důvody, proč jednoho dne sbalila Štréblovy věci do tašky a nicnetušícímu muži ji vrazila mezi dveřmi do ruky.


Idylka se nekonala


Ačkoli to bylo těžké, herec partnerčiny obavy pochopil a odloučení překonal. Když se pak ale vrátil domů, šťastný konec ho nečekal. Kalenská mu údajně jeho lásku nevěřila a myslela si, že je s ní jenom ze soucitu.


Místo poklidného rodinného života musel herec neustále čelit útokům, že na svou partnerku něco hraje. „Odešel jsem od fungující rodiny a už se nemohl vrátit,“ posteskl si Štrébl, který se velmi trápí a přeje si, aby mohl své milované získat zpět.

reklama
reklama

Komentáře