Odkopnutý milenec připravil Haně Gregorové ze života veřejné peklo!

Poté, co ho vykopla z bytu, šel se opít a přidal k tomu i tvrdé drogy!

Co bylo v roce 2017 největší a současně nejsmutnější zábavou pro bulvární média? Docela určitě rozchod herečky Hany Gregorové (65) s jejím mladým milencem Ondřejem Koptíkem (33)!    

Svůj největší milostný příběh, který trval tři desítky let, prožila Hana Gregorová po boku herecké legendy Radoslava Brzobohatého (+79). Jedno manželství měla za sebou už před tímto vztahem. Zdálo by se, že když Radoslav den přes svými osmdesátými narozeninami náhle zemřel, Hana se na další léta uzavře do svého smutku a bude žít z krásných vzpomínek.
Proto byli nejen její blízcí překvapení, když navázala důvěrný vztah s Ondřejem Koptíkem.

Radek byl na rozdíl od Ondřeje chlap!

Nechal společné fotky uniknout schválně?

Poprvé ho poznala už v době, kdy mu bylo osmnáct let a on se zúčastnil soutěže o titul Muže roku. Později se oženil a měl děti. S Hanou se znovu setkal až po letech, když jí v létě roku 2015 pomáhal doma zapojit internet. Zakoukali se do sebe navzájem. Hana prý ale nevěděla, že je Ondřej ženatý, měl jí údajně tvrdit, že je už rozvedený. Pravdou je, že jeho manželství bylo zrovna v problémech, včetně intimního života. „Po těch letech je hodně těžký znova ten náboj mezi těma dvěma, přece jenom ženě zaberou ty děti většinu času,“ popisoval novinářům, jak to měl tehdy doma. „Samozřejmě byla chyba i na mojí straně, já jsem se věnoval své práci a nevěnovali jsme se tolik sobě.“ Z původního „úletu“ se vyklubal vážnější vztah. Ondřej svoji ženu podváděl, ale o jeho schůzkách s Hanou nikdo nevěděl. A asi by to tak zůstalo dost dlouho, kdyby se ješitný mladý muž nezačal svojí známostí chlubit na sociálních sítích. Tam mohly jeho společné fotky s Hanou vidět každý. „Byla to moje chyba. Nedal jsem si zámek na Facebook. Zeptal jsem se Hanky, jestli tam můžu mít naše společné fotky, ale nenapadlo mě, že si toho někdo všimne,“ přiznal Ondřej. Je ale celkem pravděpodobné, že to udělal úmyslně. To, že slavná herečka chodí se zajíčkem, kterému by mohla být matkou, se stalo vděčným tématem pro noviny a magazíny. Sama Hana se k tomu ale tehdy postavila odvážně a přímo. Prohlásila, že věk nikdy neřešila a postěžovala si, že opačné případy – tedy, když má muž o 30 let mladší partnerku – budí obdiv a ne pohoršení.

Rád se vedle ní ukazoval!

Mladý kůň? No, spíš jiné zvíře!

Jakmile všechno prasklo, Ondřej se rozvedl. Později tvrdil, že to bylo kvůli ultimátu, které od Hany dostal. Jeden čas to dokonce vypadalo, že ostře sledovaná dvojice dotáhne svůj nerovný vztah až k další svatbě. Pro Hanu by to bylo pikantní v tom, že by si podruhé v životě vzala muže, kterého „přetáhla“ z jiné rodiny. V rozhovorech konstatovala: „Když už do pekla, tak jedině na mladém koni. Netušila jsem, že nějaký mladý kůň přicválá. Počítala jsem s tím, že už zůstanu sama.“ Přiznala také, že Ondřej jí žádá o ruku skoro každý den, ale ona odmítá. „Teď jel s dětmi na hory a chtěl, abych jela s nimi. Tak jsem mu řekla, že nepojedu, protože se bojím, že by mě tam rovnou čekal farář i se svatebními šaty,“ popisovala. Rozhodně se nebála toho, že by jí mladý milenec opustil. „Ať to vypadá, že jsem třeba hrozně sebevědomá, ale mě žádný muž nikdy neopustil,“ tvrdila sebevědomě. Tehdy netušila, že se svého partnera bude ráda zbavovat sama – a kolik nervů a problémů jí to bude stát!

K svatbě ale naštěstí nedošlo.

Marihuanu ukrýval u Hany v bytě!

Hana měla dost důvodů k rozchodu už předtím, než letos v září přišly kritické chvíle. Ondřej jí už na začátku lhal o svém manželství, později zase přizval bez jejího vědomí novináře k tomu, když jí v Rakousku žádal o ruku. Mávla rukou i nad tím, že jeho podnikání rozhodně nebylo čisté. Jednu věc mu ale odpustit už nemohla: drogy. Na začátku září našla v Ondřejových věcech marihuanu. To byl pro ni konec. Partner byl tak hloupý, že návykovou látku ukrýval v bytě, který s Hanou sdílel. Situace se začala dramatizovat, protože odvržený milenec se nehodlal s koncem vztahu smířit. „Byl jsem z toho, že mě Hanka zavrhla strašně zničený a vydal jsem se do baru. Tam jsem se seznámil s nějakými lidmi a po spoustě panáků jsem s nimi začal fetovat pervitin a asi i kokain,“ líčil novinářům. Hodně rychle vycházelo najevo, koho si to vlastně herečka uvázala na krk. Incident, při kterém v nemocnici na Karlově náměstí v drogovém opojení demoloval vybavení a musel být policií předán na psychiatrii, nebyl zdaleka tím nejtrapnějším vyvrcholením všeho. Ukázalo se, že Ondřej nedokáže přijmout rozchod jako chlap. Začal se chovat jako nevyrovnaný puberťák!

Provokuje tím, že se fotí s jinými!

Přestal až po kontaktu s právníkem

Po zmíněných patáliích to ještě chvilku vypadalo, že Hana dá Ondřejovi další šanci. Jakmile ale odmítl léčbu, byla už nemilosrdná. Sbalila mu věci, poslala mu je kurýrem a naprosto se před ním uzavřela. To Ondřej nedokázal přijmout. Začal jí posílat veřejné vzkazy, ve kterých jí střídavě prosil za odpuštění i ponižoval tím, že zveřejňoval detaily z jejich společných důvěrných zážitků. Pro národ se stal naprostým šaškem a komediantem a každá žena, která jeho vzkazy pro Hanu četla, se musela cítit trapně. Herečka udělala to nejlepší, co mohla: prostě Ondřeje ignorovala. Nakonec ho kontaktoval její právník, protože za urážlivé básně, hraničící s pornografií, mohla zhrzeného milence postihnout i žaloba. „Slíbil jsem, že se zveřejňováním básní přestanu. Asi to Haničce hodně ublížilo,“ prohlásil pak pokorně. „Chtěl jsem jen, aby se mnou mluvila.“ Příběh ale zdaleka neskončil, Ondřej se snažil zviditelnit tím, že se objevil po boku jiné ženy nebo tím, že usiloval o návrat k bývalé manželce. Na sociálních sítích to nakonec vzdal a přiznal, že svoji životní lásku prohrál. Psal tam mimo jiné: „Svoji důstojnost jsem rozhodně neztratil. Já chodím s hlavou vztyčenou, protože za lásku se má bojovat – a vším, co jde. A každý na tomhle světě může být lepší člověk a zaslouží si další šanci.“ Jenže kdo by mu to po jeho nechutných šaškárnách, jaké celému národu předvedl, věřil?

Nabalil si erotickou hvězdu?

Dala mu prostřednictvím textovky najevo, že je v pohodě!

Po dlouhém mlčení Hany Gregorové, během kterého se Ondřej propadal stále do hlubšího a špinavějšího morálního bahna, poslala herečka bývalému příteli textovou zprávu. Dokázala v ní, že trapný rozchod nezničil její sebevědomí a nadhled. Psala mu, že pokud má pocit, že mu ublížila, ať si odstraní ze sociální sítě společnou profilovou fotku, aby se nemusel týrat pohledem na starou ženu, která ho podle něho potřebovala jen na zviditelnění.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden