Moje šťastná hvězda

Odloudila manžela své dobré přítelkyni?

Moje šťastná hvězda

Už je víc než rok sama. Na veřejnosti se příliš neobjevuje, a když už, dává si pozor, aby nebyla spatřena po boku žádného muže. Má snad Kateřina Brožová (52) co skrývat?

Jak je známo, okolo herečky se už od mládí točí neskutečné množství mužů. A není se čemu divit, vždyť patří mezi nejvíc sexy české herečky! Své drahé polovičky si ale pečlivě vybírá. Jen tak někdo u ní šanci nemá.

Jak se ale říká, kdo příliš dlouho hledá a vybírá, tak nakonec přebere. Je to i případ Brožové? Prožila několik velkých lásek, ale žádná neskončila dobře.

Nechtěl kvůli ní opouštět svou rodinu

Veřejnost má ještě v živé paměti její vztah s kontroverzním politikem Petrem Bendou (49). Zpívala mu na předvolebních mítincích, moderovala plesy politické strany, za kterou Benda kandidoval a pevně stála po jeho boku, kdykoli si to politik vyžádal.

Jejich vztah měl ovšem jeden velký

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden