Odolá pokušení svůdných krásek? Kdo víc žárlí?

Pohledného urostlého herce ze Sestřiček fanynky nahánějí. Je opravdu věrný své manželce?

Hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód David Gránský (28) je se svou ženou Nikolou (26) už jedenáct let, a znají se spolu dokonce od dětství. Na začátku vztahu herec svou partnerku zlobil a podváděl, potom se ale zklidnil a už léta je vzorný! Opravdu?

Zatímco jeho vrstevníci herci střídají pravidelně jednu krásnou holku za druhou a užívají si své popularity a s tím souvisejícího zájmu slečen, herec David Gránský (28) je už dlouhé roky s jedinou ženou. Přestože po něm šílí stovky fanynek, hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód prohlašuje, že je prý své manželce bezmezně věrný.

Je to ale pravda? Se svým vztahem, trvajícím už přes jedenáct let, je vedle svých divokých kolegů opravdu jiný. Nezvykle usedlý a klidný. Manželka Nikola (28), kterou si vzal vloni na jejich desáté výročí, je prý jeho životní láskou. David přiznal, že u nich v rodině

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden